ФК Хајдук – Сремска лига 9. коло

Постављено дана: 10. 10. 2011.

Партизан – Хајдук (Ш)   4:1 (2:1)

Витојевци – Гледалаца: 150. Судија: Цвико Радивојевић (Бачинци). Стрелци: В. Петровић у 47. и 57. М. Петровић у 6 и Радовић у 34 минуту (Партизан), Крстовић у 8. минуту (Хајдук).

ПАРТИЗАН: Бошковић 7, Микић 7 (Вуковић), Ђорђић 7, Марковић 8, М. Петровић 8, Милић 7, Богдановић 7, Радовић 7, Петковић 7, Топчагић 7 (Марковић), В. Петровић  8 (Ђурашевић).

ХАЈДУК:  Вукашиновић 5, Ђорђевић 6, Грбачић 6, Георгијевић 6, Мијатовић 6, Дрндаревић 6 (Коров 7), Миловановић 6, Крстовић 6,5, Вагић 6, Клиска 5 (Тошовић 7), Живановић 5 (Чавић 7).

Играч утакмице: Милош Петровић.

Заслужена победа Партизана, која је могла бити и убедљивија. Шимановчани су тек у последњих двадесетак минута пружили нешто већи отпор.

СРЕМСКА ЛИГА

Резултати 9. кола – КУПИНОВО: Младост – Хајдук (В) 1:0, МАЧВАНСКА МИТРОВИЦА: Подриње – ЛСК 3:1, БЕШКА: Хајдук – Раднички (И) 1:1, АДАШЕВЦИ: Граничар – Словен 2:1, ГОЛУБИНЦИ: Јадран – Зека Буљубаша 3:0, ВОЈКА: Сремац – Борац Слога Милшпед 1:1, ОГАР: Шумар – Рудар 0:1, ВИТОЈЕВЦИ: Партизан – Хајдук (Ш) 4:1.

ФК Хајдук Шимановци 9.коло

Утакмице 10. кола – ВИШЊИЋЕВО: Хајдук – Хајдук (Ш), ВРДНИК: Рудар – Партизан, КРЊЕШЕВЦИ: Борац Слога Милшпед – Шумар, РАВЊЕ: Зека Буљубаша – Сремац, РУМА: Словен – Јадран, ИРИГ: Раднички – Граничар, ЛАЋАРАК: ЛСК – Хајдук (Б), КУПИНОВО: Младост – Подриње.

Текст написао: Живко Радивојевић

Текст посатвио: Саша Шљукић