Хајдук (Ш) – Рудар 2:0 (2:0)

Постављено дана: 24. 10. 2011.

Шимановци – Игралиште Хајдука. Гледалаца: 100. Судија: Александар Владић (Шид) 6. Стрелци: Живановић у 26. и Крстовић у 37. минуту. Жути картони: Мијатовић и Кресојевић (Хајдук).
ХАЈДУК: Товиловић – , Грбачић 7, Ђорђевић 7, Мијатовић 6,5, Вагић 6,5, Коров 6,5, Живановић 7, Кресојевић 6,5,(Кнежевић), Тошовић 6,5, (Трајковић), Чавић 6 (Бабић 6,5), Крстовић 7.
РУДАР: Иванушић 6, Коларовић 7, (Бречко), Божић 6,5, Мрвичин 6,5, Бачић 6,5, Бојић 6, Петровић 6, Гербец 6,5, Вондрачек 7 (Илкић), Стричевић 6,5, Сантрач 7.
Играч утакмице: Никола Живановић.
Првих двадесетак минута нису обећавали ништа добро за домаћина. У 26. минуту Живановић користи на најбољи начин грешку одбране Рудара, да би на 2:0 повисио млади Крстовић, који се најбоље снашао пред голом гостију. Шимановчани су пропустили неколико изгледних прилика. Рудар је једино у 48. минуту „урадио нешто више“: у истом минуту шансе Божића и Вондрачека.

Текст написао: Живко Радивојевић
Текст поставио: Саша Шљукић