Хајдук (Ш) – ЛСК 3:1 (3:1)

Постављено дана: 20. 03. 2012.

Шимановци – Игралиште Хајдука. Гледалаца: 150. Судија: Владимир Чанчар (Нова Пазова). Стрелци: Крстовић у 67. и 87. и Кресојевић у 52. минуту (Хајдук), Рајић у 68. минуту (ЛСК).

ХАЈДУК: Табак 6,5 Мијатовић 6,5, Кнежевић 6,5 (Клиска), Грбачић 7,5, Клебуда 6,5, Љубинковић 7, Кресојевић 8, Коров 7, Крстовић 8, Раичевић 8 (Вагић 6,5), Балабан 7.

ЛСК: Миливојевић 7, Матијевић 6,5 (Андрић), Плавшић 7,  Папић 7, Лађевац, Јованић 6,5,  (Чорак 7),  М Босанчић 7, Зељковић  6,5 (Љ. Босанчић  6,5 ), Рајић 7,5,  Бојић 7, Савић 7.

Играч утакмице: Милош Крстовић.

Дуго су се домаћи фудбалеру мучили да би „начели“ мрежу ЛСК-а. Хајдук је повео голом Кресојевића у 52. минуту, шутем из слободног ударца. На 2:0 повисио је млади Крстовић: у 67. минуту дуго је вукао лопту, и када је ушао у казнени простор гостију, добро одмереним ударцем савладао Миливојевића. Непотребно истрчавање Табака, голом кажњава Рајић у 68. минуту. Коначно, добру контру у 87. минуту Крстовић „претвара“ у гол.