фудбал – утакмица ветерана

Постављено дана: 17. 08. 2013.

Хајдук из Шимановаца – 1. мај из Руме

Фудбалери ветерана фудбалсог клуба Хајдук из Шимановаца обележили су сеоску славу у Шимановцима. У пријатељској утакмици угостили су екипу ветерана 1 маја из Руме. Иако резултат није био пресудан жеља за победом је била присутна код обе екипе. Гости су брзо повели у првом полувремену па су домаћини морали уложити доста напора да бар изједначе и успели су, додуше не баш лако. Са нерешеним резултатом се и отишло на одмор по завршеном првом полувремену. Друго полувреме је било теже и за госте и за домаћине. Снаге је било све мање и мање тако да је друго полувреме завршено без постигнутих голова. На крају је испало најбоље могуће, пријатељска утакмица и завршена нерешено 1:1. Од свега најбоље је такозвано треће полувреме. Лепо се дружило што и јесте циљ оваквих сусрета.